nnnSPORT®X-Cell

Osiągaj nieosiągalne

nnnSPORT®X-Cell to przełomowa odżywka dla sportowców, która regeneruje i poprawia wydolność przy jednoczesnym zmniejszeniu skutków stresu o wysokiej intensywności i wytrzymałości. Moc nukleotydów, z której korzysta nnnSPORT®X-Cell zaspokaja niedobory puryny i pirymidyny, dostarczając wszystkie pięć nukleotydów w diecie - kluczowych składników regeneracji komórek, produkcji białek oraz tworzenia i naprawy DNA.

nnnSPORT®X-Cell zawiera opatentowaną, szwajcarską formułę Nutri-tide® opracowaną z myślą o postępowaniu dietetycznym u osób z zaburzeniami wchłaniania jelit i wymagających zaawansowanej regeneracji.

nnnSPORT®X-Cell jest zarejestrowany w programie Informed-Sport Testing, będąc powszechnie stosowanym przez dietetyków, trenerów i elitarnych sportowców w Europie i USA. Co ważne: produkt zarejestrowany jest w programie testów antydopingowych.

Regeneracja organizmu na nieosiągalnym dotąd poziomie

Jako budulec DNA i podstawa regeneracji komórkowej, nukleotydy są niezbędne dla zachowania zdrowia, wyników sportowych i regeneracji. Do tej pory znaczenie nukleotydów było pomijane. Zawierając przełomową, zastrzeżoną formułę Nukleotydów, X-Cell wspiera zwiększone wymagania regeneracji komórkowej profesjonalnych sportowców.

Rachel Hoyle, założycielka i dyrektor generalny Nucleotide Nutrition Ltd, komentuje: "Dieta sportowców jest obecnie generalnie pozbawiona pokarmów o najwyższej zawartości nukleotydów, takich jak wątroba, co oznacza, że zapotrzebowanie na suplementy jest jeszcze większe. X-Cell działa jak wzmacniacz suplementów, gdy jest włączony do protokołu sportowców. X-Cell to nowy, przełomowy produkt, który zasila DNA i wspiera regenerację komórkową poprzez połączenie wybranych zatwierdzonych witamin i aminokwasów z przetestowaną i unikalną zastrzeżoną mieszanką nukleotydów. Jest to jedyna formuła na rynku, która zawiera precyzyjne poziomy wszystkich pięciu nukleotydów naturalnie występujących w i wykorzystywanych do budowy DNA i RNA ludzkich komórek.

X-Cell działa jako wzmacniacz suplementów, sprawiając, że inne suplementy w protokole sportowca są bardziej skuteczne na dwa sposoby:

  • Maksymalizacja wchłaniania składników odżywczych z diety treningowej sportowca i innych suplementów, np. koktajli proteinowych. Komórki okładzinowe jelit, gdzie odbywa się wchłanianie składników odżywczych, polegają na ogromnej ilości nukleotydów dietetycznych, aby się zregenerować. Komórki te żyją tylko sześć dni i zajmują powierzchnię wielkości kortu tenisowego, stąd ogromne zapotrzebowanie na te budulcowe nukleotydy. Tak więc, uzupełniające nukleotydy wspierają normalne procesy konserwacji i naprawy jelit.
  • Po drugie, X-Cell wzmacnia działanie suplementów aminokwasowych. Nauka o żywieniu zaniedbała znaczenie nukleotydów w syntezie białek. RNA jest niezbędne do tworzenia białka, a nukleotydy są niezbędne do tworzenia RNA. Wszelkie braki w organizmie nukleotydów wpływa na powstawanie białka.

nnnSPORT®X-Cell - Informacje o produkcie (en)

nnnSPORT®X-Cell - Badanie (en)