nnnSPORT®X-Cell

Osiągaj nieosiągalne

nnnSPORT®X-Cell to przełomowa odżywka dla sportowców, która regeneruje i poprawia wydolność przy jednoczesnym zmniejszeniu skutków stresu o wysokiej intensywności i wytrzymałości. Moc nukleotydów, z której korzysta nnnSPORT®X-Cell zaspokaja niedobory puryny i pirymidyny, dostarczając wszystkie pięć nukleotydów w diecie - kluczowych składników regeneracji komórek, produkcji białek oraz tworzenia i naprawy DNA.

nnnSPORT®X-Cell zawiera opatentowaną, szwajcarską formułę Nutri-tide® opracowaną z myślą o postępowaniu dietetycznym u osób z zaburzeniami wchłaniania jelit i wymagających zaawansowanej regeneracji.

nnnSPORT®X-Cell jest zarejestrowany w programie Informed-Sport Testing, będąc powszechnie stosowanym przez dietetyków, trenerów i elitarnych sportowców w Europie i USA. Co ważne: produkt zarejestrowany jest w programie testów antydopingowych.

Flaga Szwajcarii

Certyfikaty

HALAL, Kosher, Wolny od glutenu, wolny o GMO.

Skład

Najwyższej jakości, naturalne, czyste, rozpuszczalne składniki ze Szwajcarii. 30 porcji po 2 g w dawce. Łatwy do dodania do napojów, koktajli i łączenia z dietetycznymi reżimami treningowymi. W zestawie miarka.

Składniki: inozytol, ekstrakty drożdżowe (nukleotydy i RNA), lizyna L, fruktooligosacharydy (FOS), witamina C (jako kwas L-askorbinowy), witamina E (jako dl-α-tokoferylo) kwas pantotenowy (jako wapń-d- pantotenian, witamina B5), kwas foliowy (5MTHF-glukozamina - Quatrefolic), biotyna (jako D-biotyna), witamina B12 (cyjanokobalamina).

Nie wymaga chłodzenia.

Badania

Opinie sportowców konsekwentnie wykazały, że nnnSPORT®X-Cell wspiera wytrzymałość i regenerację, a także utrzymanie zdrowia jelit i układu odpornościowego. Wynika to z zawartości nukleotydów w połączeniu z określonymi witaminami, substancjami odżywczymi i aminokwasami.

Przeciwskazania
  • osoby z dną moczanową
  • osoby przyjmujące leki immunosupresyjne (np. leki lub podczas chemioterapii)
  • pacjenci po przeszczepach narządów

Nadaje się do diet wegańskich, wegetariańskich, koszernych i halal. Bez glutenu, drożdży i laktozy.