Kolagen + Nukleotydy

Kolagen + Nukleotydy to innowacyjny suplement diety opracowany przez szwajcarskie laboratorium. Kapsułki zostały stworzone w oparciu o recepturę nukleotydów IM75®, które są kluczowym składnikiem DNA i RNA.

Niespotykane jak dotąd na polskim rynku połączenie dwóch rodzajów kolagenu, specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, witamin i kwasu hialuronowego, przyniosły unikalny rezultat: holistyczną regenerację skóry, włosów i paznokci.

Naprawdę skuteczne odżywianie organizmu jest możliwe od wewnątrz – poprzez układ trawienny. Składniki aplikowane przez skórę docierają bardzo płytko i oddziałują jedynie na jej powierzchnię.

Zdrowie, jędrność i elastyczność ciała na długi czas możemy zapewnić dostarczając odpowiednie składniki w postaci kapsułek Kolagen + Nukleotydy. Dopiero podczas procesów metabolicznych składniki zawarte w suplemencie diety są transportowane poprzez krew do tkanek.

Nukleotydy zastosowane jako składnik suplementu diety to rewolucyjne rozwiązanie.

Na czym polega fundamentalna zmiana w porównaniu do dotychczasowych suplementów?

Nukleotydy IM75® stanowią budulec – najważniejszy na poziomie komórkowym. Ich działanie jest związane ze zdolnością replikacją komórek. Stymulacja odnowy i regeneracji ma swój początek w DNA i RNA.

Całe ciało człowieka nieustannie się zużywa i tak samo nieustannie się odnawia. Tak jak skaleczenie goi i się i zasklepia, aż wreszcie znika, taki sam proces zachodzi w całym ludzkim organizmie. Nukleotydy powodują, że proces odnowy jest dynamiczny, dzięki czemu regeneracja następuje w szybciej.

Co się zmieni podczas systematycznego zażywania suplementu kolagen + nukleotydy?

Regeneracja odbywa się w bardzo szybkim tempie. Każdy ze składników kapsułki ma możliwość skuteczniejszego oddziaływania. Nukleotydy potęgują potencjał towarzyszących składników. Przekonaj się jaki efekt przynosi połączenie tych substancji.

Składniki suplementu diety kolagen + nukleotydy i ich oddziaływanie

5’rybonukleotydy RNA IM75® - nukleotyd będący najważniejszym budulcem komórek. Przyjmowanie suplementu diety zawierającego nukleotyd powoduje szybsze odnawianie się komórek. Regeneracja jednocześnie podnosi odporność organizmu – chroni przed infekcjami i zwiększa wydolność fizyczną. Wpływa korzystnie na odbudowę kosmków jelitowych, które umożliwiają efektywniejsze przyswajanie substancji odżywczych.

Kolagen typu I - związany jest z wyglądem skóry. Po 25. roku życia naturalna produkcja kolagenu zaczyna spadać, dlatego pojawiają się pierwsze oznaki jego deficytu, takie jak drobne zmarszczki i mniejsza elastyczność. Kolagen typu I uczestniczy w budowie skóry i więzadeł. Sprawia, że tkanka łączna jest mocna i odporna na uszkodzenia. Skóra o odpowiedniej zawartości kolagenu jest jędrna i napięta.

Kolagen typu II – odpowiada za elastyczność i wytrzymałość ścięgien. Uzupełnianie go jest wskazane przy problemach z układem ruchu – gdy doskwiera ból stawów i uczucie zesztywnienia. Składnik ten chroni przed uszkodzeniem więzadeł, regeneruje struktury stawów i ścięgien. Wpływa także na przyspieszenie tempa i zwiększenie efektywności budowy masy mięśniowej.

Kwas hialuronowy – związek chemiczny, który zatrzymuje wilgoć wgłębi skóry, zapewnia jej komfortowe nawilżenie i ukojenie. Dzięki temu skóra pozostaje elastyczna i promienna.

Ekstrakt z pestek winogron – wykazuje niezwykle wysoki poziom ORAC – zdolności wiązania wolnych rodników (oxygen radical absorbance capacity) – aż 20.000 jednostek! Czyni to z niego najsilniejszy przeciwutleniacz, który chroni przed stresem oksydacyjnym. Niweluje szkodliwe działanie promieni UV. Stanowi osłonę witamin C i E oraz wzmocnienie dla włókien kolagenowych. Znacznie poprawia stan skóry, redukuje widoczność drobnych naczynek krwionośnych i pomaga w łagodzeniu objawów dermatologicznych przypadłości, takich jak trądzik, egzema, łuszczyca. Poprawia kondycję włosów i pobudza ich wzrost.